Zapraszam na mojego bloga! Na zdrowie!

O mnie

Propagowanie wiedzy o zdrowym odżywianiu jest moją misją.

Wiem, że to od poznania zaczyna się zmiana. Dlatego od lat piszę teksty i nagrywam programy szerząc wiedzę o zdrowym odżywianiu. Moje artykuły znajdziesz na stronach Stowarzyszenia Programu Czysta Polska, na portalu interia.pl oraz tu, gdzie jesteś!

Wierzę, że edukując zmienię złe nawyki, ukształtuję nowe i zdrowe. A w tak zmienionych domach kolejne pokolenia będą świadomie dokonywały lepszych wyborów. Na zdrowie!

Misja

Moją misją jest poprawienie zdrowia Polaków.

Moim marzeniem jest widok szczęśliwych, zdrowych ludzi na ulicach. Z wielkim zaangażowaniem i sercem prowadzę szkolenia oraz rozpisuję diety. Zwracam szczególną uwagę na dobór produktów oraz istotne elementy przygotowywania posiłków.

Pasja

Korzystaj z mojej wiedzy i skorzystaj z doświadczenia!

Każdy artykuł, nagranie i materiał wideo, które możesz przeczytać, posłuchać  i obejrzeć przygotowuję z wielką pasją. Niczym Sherlock Holmes szukam, wnikam, dociekam. Wszystko po to, by znaleźć przyczynę problemu i znaleźć jego rozwiązanie. Dzielę się z Tobą tą wiedzą z potrzeby serca i dla Twojego zdrowia! Chcę, by do Twojego zakupowego koszyka trafiały produkty zdrowe, świadomie przez Ciebie wybierane.

 

Poznaj!

Jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

W zakładce Blog znajdziesz porcję wiedzy o zdrowych produktach. Możesz zapoznać się z nią w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób!

Posmakuj!

Zapraszam Cię do mojej kuchni!

I do spróbowania moich przepisów! Mam nadzieję, że rozsmakujesz się   w nich i zakochasz! Istnieje wysokie ryzyko, że stracisz dla nich głowę i… zyskach zdrowie!

Pokochaj!

Poznawaj bliżej zdrowe produkty!

Odkrywaj ich lecznicze właściwości. Pokochaj je, bo warto! Siła ich mocy jest w zasięgu Twojej ręki. Drogą do niej jest jej poznanie. Na zdrowie!

Odwiedź mojego TIKTOKA!

Zachęcam Cię do zaobserwowania mojego profilu. Tam pokazuje moją bieżącą pracę i daje praktyczne wskazówki! Zapraszam!

Scroll to Top